Przejdź do treści

Nasi edukatorzy

j.polski

Joanna 

  • nauczycielka języka polskiego ze świadomością słabych stron obecnej systemowej edukacji, kładąca nacisk na to, co ważne i przydatne, a przede wszystkim na nauczenie dzieci samodzielnego myślenia; realizująca niebanalne pomysły na przyswojenie wiedzy o języku polskim. Pani Asia jest przekonana, że kluczem do efektywnej nauki są dobre relacje między nauczycielem a uczniem, jak i między uczniami. Sama o sobie mówi, że jest „pożeraczem książek i miłośnikiem struktur języka”.

j. hiszpański

Pan Luis

  • Opis w trakcie edycji

matematyka, fizyka

Łukasz 

  • Ukończył studia matematyczne. Udziela korepetycji od 8 lat. Posiada doświadczenie z różnymi uczniami, o zróżnicowanych potrzebach i oczekiwaniach. Jest cierpliwym i pogodnym edukatorem. Preferuje naukę poprzez zrozumienie, a nie wkuwanie na pamięć. Interesuje się architekturą tradycyjną oraz szermierką historyczną.

edukacja dla bezpieczeństwa 

Kamil 

  • absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, doświadczony strażak z przygotowaniem medycznym, biegły sądowy z zakresu pożarnictwa, płetwonurek, od zawsze związany z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. W naszej szkole uczy praktycznych aspektów związanych z bezpieczeństwem – udzielania pierwszej pomocy, zabezpieczenia przed pożarami, czy postępowania w przypadku zatrucia chemicznego.

edukacja dla bezpieczeństwa, WOS, Stosunki międzynarodowe i geopolityka dla najmłodszych

Jolanta

  • absolwentka Akademii Marynarki Wojennej na kierunku Stosunki Międzynarodowe o specjalności Bezpieczeństwo Morskie Państwa, ukończyła studia doktoranckie w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie. Zainteresowania badawcze oraz naukowe pani Joli koncentrują się wokół edukacji dla bezpieczeństwa, języków obcych oraz alternatywnych metod nauczania dzieci i młodzieży. Autorka wielu publikacji naukowych w kraju i za granicą z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa i zagrożeń bezpieczeństwa ludności. Nauczyciel j. angielskiego z wykształcenia i pasji.

j.angielski 

Magda

  • W trakcie edycji

j.niemiecki

Krzysztof

  • z wykształcenia nauczyciel języka niemieckiego, miłośnik i znawca języka francuskiego i włoskiego, angielskiego; pasjonat nauczania języków obcych.